Bankowość Mobilna

Dostęp do konta PAFCU jest teraz w każdym miejscu! Swobodny dostęp do bankowości mobilnej został uaktualniony! Bankowość mobilna na smartfonach lub na innych mobilnych urządzeniach jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Dostęp do serwisu gwarantuje możliwość dokonania prawie każdej transakcji na koncie Polsko-Amerykańskiej Federalnej Unii Kredytowej.

Członkowie PAFCU mogą obecnie:

Ważne szczegóły dotyczące bankowości mobilnej

  1. Należy mieć hasło dostępu w bankowości mobilnej aby mieć do niej dostęp. Jeśli jeszcze nie korzystasz z naszych usług internetowych, należy odwiedzić stronę  www.uniakredytowa.com lub www.mypafcu.com i zastosować się do instrukcji dotyczących pierwszego zalogowania. W razie problemów należy zatelefonować pod numer 248-619-0440, wew. 10 lub 11.
  2. Nazwa i hasło dostępu do bankowości mobilnej są takie same jak Twoje nazwa i hasło w bankowości internetowej.
  3. Opłacanie rachunków przy pomocy mobilnej bankowości jest możliwe jeżeli jest się aktualnym użytkownikiem Bill Pay. W przeciwnym razie, należy się zarejestrować na stronie www.uniakreytowa.com lub www.mypafcu.com. Po zalogowaniu na własnym koncie, kliknij na Bill Pay na zakładce po lewej stronie. Po rejestracji będzie można dokonywać opłat online.

Jak ściągnąć nowe aplikacje:

Urządzenia Apple: W Apple iTunes Store wpisz „PAFCU” i ściągnij naszą nową mobilną aplikację.

Urządzenia Android: W Google Play Store wpisz „PAFCU” i ściągnij naszą nową mobilną aplikację.

Go to main navigation