Karty Upominkowe

Zastanawiacie się Państwo nad idealnym prezentem dla kogoś, kto ma już wszystko? Najlepszym prezentem dla takiej osoby będzie możliwość wyboru. Federalna Unia Kredytowa oferuje karty upominkowe VISA o wartości od 10 do 1000$. Kartami tymi można się posługiwać w milionach miejsc na całym świecie, w sklepach detalicznych i internetowych.

Karta upominkowa VISA to także dogodny sposób płacenia za Państwa zakupy. Oferujemy karty upominkowe VISA, którymi będą mogli Państwo płacić w swym ulubionym sklepie. Karty upominkowe VISA ułatwiają kontrolowanie wydatków. Dzięki kartom upominkowym mogą Państwo również nauczyć młodzież sprawowania kontroli nad wydatkami.

Karty upominkowe VISA można nabyć we wszystkich oddziałach Polish-American FCU.

Przy zakupie karty pobieramy niewielką opłatę manipulacyjną. Na odwrocie karty znajduje się adres strony internetowej oraz bezpłatny numer telefoniczny – mogą tam Państwo w dowolnym momencie sprawdzić wysokość dostępnych na karcie środków. Karta upominkowa jest bezpieczniejsza od noszenia gotówki, zwłaszcza podczas podróży.

Karta upominkowa sprawdza się idealnie podczas wakacji, oraz jako prezent z okazji urodzin, ślubu i innych uroczystości.

Opłatę manipulacyjną można znaleźć w Tabeli opłat i prowizji.

Go to main navigation